Богослужіння подяки на кладовищі

Вівторок, 12 Травень 2015, 10:41:54

У травні, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, у Санктуарії Матері Божої Фатимської в Довбиші проходять урочистості. І це невипадково.

Травень - це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого єдиного сина – Спасителя людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги.

Життя костелу в Довбиші почалося не зараз, не сьогодні воно й закінчиться. Багато десятиліть створювалася його історія. Велика кількість людей по крупицях створювала наш костел таким, яким він дістався нам. І кожний момент цього життя можливий тільки тому, що були десятиліття до нього. Про це ми повинні постійно пам’ятати, це ми повинні чітко усвідомлювати, щоб продовжувати життя костелу в Довбиші, гостинно відкривати двері паломникам, залишатися повноцінною людиною – сполучною ланкою в безперервному потоці часу.

У неділю, 10 травня, о 13 годині на Осичанському кладовищі проходила Служба Божа, на якій парафіяни зверталися до Матері Божої, просячи про вічне життя для померлих, а особливо тих, хто причетний до будівництва храму. Святу Месу очолив о. Станіслав Фірут SAC, довголітній настоятель нашої парафії а співслужив з ним о. Тадеуш Базан  SAC, наш місіонер. Служба пам’яті, подяки, любові.

Саме наші предки своєю працею, своїм свідченням любові до Бога підняли наші думки й почуття до вершин людської мудрості. Тому ми завжди повинні зберігати у своїй пам’яті слід людської краси, той вогонь, що палав у їхніх серцях.

Чим більше дорожить людина пам’яттю своїх батьків, дідів і прадідів, тим краще усвідомлює вона своє місце в цьому світі, тим глибше почуває свою відповідальність за майбутнє. У наших предках – корінь нашого нинішнього існування, джерела нашої честі і совісті.

Тетяна Малецька, Довбиш

Likes_news: 
Слухати онлайн