День з Ісусом

Субота, 5 Гру 2015, 22:57:59

28-го листопада 2015 року в Парафії Матері Божої Фатімської в Довбиші відбувся черговий «День з Ісусом» для дітей з парафії. Такий вид зустрічі організовується не вперше, і щоразу більше дітей мають бажання провести вихідний день в саме такий спосіб.

Головним завданням «Дня з Ісусом» є виховання дітей шляхом поєднання молитви та активного веселого відпочинку.

До організації активно долучаються сестри згромадження «Слуги Ісуса», молодь парафії, та батьки дітей.

Кожен «День з Ісусом» має свою тему. Так останньою темою був «Адвент». Діти розмірковували над очікуванням народження Божого Сина. В особливий спосіб обговорювалися вчинки людини, яка очікує на пришестя Ісуса і завжди готова Його зустріти.

Розпочався «День з Ісусом» о 10.00 годині в парафіяльному будинку, де відбувалася реєстрація. Слід відзначити, що цього разу у «Дні з Ісусом» взяли участь 71 дитина та 14 аніматорів.

Впродовж дня діти з аніматорами працювали в групах, слухали «Казку про архітектора», брали участь в спільних молитвах, співах, Святій Месі. Разом весело гралися, спілкувалися і вживали їжу, яку старанно приготувала пані Леся (парафіяльний кухар). В групах діти мали завдання придумати і презентувати сценку «Вітання Новонародженого Ісуса». Діти старалися уявити зустріч з маленьким Ісусом. Слід відзначити окремо оригінальну сценку показану аніматорами, яка всім дуже сподобалася.

Так як остання субота листопада в Україні оголошена Днем пам’яті жертв голодомору, діти разом біля меморіалу молилися за всіх постраждалих в ті страшні часи.

За словами дітей найбільше запам’яталися і сподобалися ігри на свіжому повітрі біла костелу, презентація сценок та перегляд відео за їх участю з минулого «Дня з Ісусом».

«День з Ісусом» найкраще охарактеризує запитання дітей «Коли буде наступний?», яке наприкінці дня всі задавали організаторам.

Likes_news: 
Слухати онлайн