День Знань!

Середа, 7 Вер 2016, 12:10:09

Традиційно першого вересня в нашому містечку Довбиш було відзначено свято першого дзвоника. Того погожого ранку подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном.

Вдягнені у яскраві українські вишиванки наші випускники і першокласники очолили свято, адже для них воно є по-справжньому особливим. Першокласники вступають на поріг школи відриваючи нову, ще не знану сторінку життя, натомість одинадцятикласники стають перед вирішальним вибором майбутнього. 

 


На святі усіх привітав директор школи Хом’як Олег Михайлович, нагородивши найрозумніших учнів похвальними листами та побажавши усім успіху та терпіння у новому навчальному році. На закінчення лінійки заспівавши всією школою гімн, випускники завели першокласників на їх перший у житті урок.


Ввечері, після занять всі бажаючі прийшли до нашого Санктуарію Матері Божої Фатимської де о 18.00 відбулася Cвята Літургія на початок нового навчального року яку очолив настоятель парафії о. Вальдемар Павелець. На закінчення літургії було освячено шкільне приладдя та зроблено спільне фото.

 

 


Також після служби молодь мала дискотеку у парафіяльному будинку яку закінчили молитвою дякуючи Богу за чудовий день.

 

 

 

Автор статті: Даша Федоровська

 

Likes_news: 
Слухати онлайн