Do you speak English? Yes, I do!

Середа, 7 Вер 2016, 11:40:09

Літо 2016-го року діти та молодь із нашої Парафії завершили на березі Азовського моря у Бердянську, вивчаючи англійську мову та, власне, відпочиваючи без зайвих турбот.Бердянськ, а саме центр "Caritas – Spec" радо та гостинно зустрів 31-го учасника, отця Вальдемара, пані Марію та аніматорів. Ми почувалися як вдома, затишно та тепло.

Метою табору було вивчення англійської мови в ігровій формі, заохочення дітей у подальшому вивчати мову і розвиватися у цій сфері. Щодо теми табору англійської мови, вона звучала так : "Пізнай себе та свої таланти." Тому, ми старалися докласти максимум зусиль аби діти мали змогу відкрити свої таланти, свої приховані перлинки та дари. Відмічу, що перебування дітей просто один з одним теж було ідеєю, яка мала на меті сформувати спільний дух та довіру.Як зауважила молодь : "Колись для нас було так чудово просто перебувати серед друзів, мати дискотеку спільну, вогнище, бути у спільноті. Думаю, дітям пощастило зараз."

Кожного дня ми мали певний план, якому слідували. Розпочинали день із молитви, зарядки, сніданку. Після сніданку діти мали тематичні заняття англійської мови, на яких учасники були поділені по віковим групам, і мали заняття згідно цього розподілу. 

Після англійської мови, кожного дня ми мали Святу Службу, яку очолював отець Вальдемар та "сіяв" так би мовити, добрі зерна у серцях дітей.  Діти мали вдосталь вільного часу, щоб почитати, пограти у футбол, теніс або ж поскладати пазли. Окрасою виїзду було блакитне, Азовське море, яке не залишало байдужим нікого. Похід на море і перебування там, принесло багато позитивних емоцій, веселощів та простої радості. Молодь, яка відвідувала морське узбережжя раніше, зауважила, що плавати найвеселіше із дітьми :)

Як було вище сказано, окрім вивчення англійської мови, був покладений акцент на розвиток талантів, здібностей. Кожного вечора ми мали тематичні вечори."Конкурс талантів" вразив глибиною та оригінальністю мислення дітей, починаючи від малюнків,закінчуючи власними піснями та фокусами, деякі лише на конкурсі дізналися про існування своїх талантів. Потенціали розкриті, пішли далі :)Окрім розважальної програми, молодь та діти мали змогу посперечатися хто сильніший у тенісі, тому символічний Тенісний турнір табору англійської мови розставив усе на свої місця, когось надихнув розвиватися далі, а когось ставити більші цілі. 

 

24 серпня Україна святкувала День Незалежності, ми теж долучилися до свята у певний спосіб. Кожний учасник мав із собою вишиванку, українські наряди, тому прибравшись у національний костюм ми вивчали українські танці, пісні, конкурси на плетіння української коси та інше. Словом, було весело :)Загалом, ми провели цінний час, який, надіємося, змінив думки, додав мотивації та наснаги на новий катехетичний та навчальний рік.  До нових зустрічей!!!

Автор: Юліана Шимановська 

 

Likes_news: 
Слухати онлайн