Дитячий центр "П'ять талантів"

Субота, 24 Вер 2016, 16:18:25
 
  Радісна подія відбулася в парафії 18 вересня – відкриття Дитячого центру «П’ять талантів». Ініціаторами його створення виступили батьки цьогорічних першокласників, настоятель о. Вальдемар підтримав таку ідею. Тут діти можуть відпочивати після занять у школі, а також розвивати свої таланти та здібності. Сама назва центру вказує на основні його спрямування: «П’ять талантів» -- розвиток у сферах іноземних мов, музики, танців, художніх здібностей та спорту. Заняття проводять досвідчені спеціалісти, також діти забезпечені харчуванням.
 
 
 
                                                                     

 

На відкритті під час святої Меси відбулося благословення учасників Дитячого центру – дітей, батьків та педагогів. Потім спільно помолилися біля могили о.Олександра Мілевського, де діти запалили свічу пам’яті. В приміщенні парафіяльного дому, де і буде функціонувати центр, учасників ознайомили з просторими і світлими кімнатами, що були відремонтовані та пристосовані для їх потреб.
 
 
                                                                                                            
 
 
 

 

                                                                                    
 

 

    Дитячий центр «П’ять талантів» об’єднав дітей з родин різних релігійних конфесій, адже є відкритим для всіх. Наразі тут працює одна група, та в подальшому маємо надію на розширення, так як його діяльність зацікавила вже багатьох батьків з Довбиша і не тільки.  

 

 
                                                                                                                          
 
 
Ми є відкриті на всіляку допомогу та підтримку. Зараз можемо оточувати своєю опікою максимально 15 дітей, але маємо надію на розширення нашої діяльності.
 
 
 
                                                                                   
Likes_news: 
Слухати онлайн