Фатімське свято в Довбиші

Вівторок, 12 Травень 2015, 10:32:46

У суботу, 09 травня 2015р. у Парафії – Санктуарії Матері Божої Фатімської в смт. Довбиш відбулась урочистість Пресвятої Діви Марії Фатімської. Вже в п’ятницю до нас прибули паломники з Житомира. Їх гостинно прийняли парафіяни до своїх осель на нічліг. Ввечері у храмі відбулось молитовне чування, яке транслювалось по «Радіо Марія».

Із самого суботнього сонячного ранку, Довбиш радо вітав паломників з різних міст та селищ України. Особливу радість спричинили нам ті, котрі вперше приїхали на наше свято. Загальну кількість людей важко окреслити, але на Святій Месі були присутні близько 2500 тисячі вірних.

Перед Святою Літургією священики сповідали, тому всі мали можливість прийняти Таїнство Сповіді, щоб прийняти Ісуса Христа до свого очищеного серця. Свята Меса розпочалась о 12.00. Її очолив єпископ сеньйор Ян Пурвінський. Співслужили з ним ще 32 священики. Варто відзначити, що серед них були о. Станіслав Фірут SAC та о. Ярослав Ольшевський SAC, котрі в цьому році відзначають 25-річчя свого священства. Храм був переповнений. Після Святої Служби усі вирушили в урочисту процесію вулицями нашого містечка з фігурою Матері Божої Фатімської, співаючи пісні та молячись Святий Розарій. Погода була надзвичайно прекрасна: променилось яскраве сонце, на голубому небі не було жодної хмаринки, легкий вітерець гойдав листя дерев. Дякуємо Господу за таку благодать, яку Він дав нам в цей день. І як традиція, по закінченню процесії наших паломників чекав традиційний «довбиський бігос».

Велика подяка всім, хто спричинився до приготування цієї урочистості. А наша парафія запрошує всіх до стін нашого храму, двері якого всім завжди відкриті.

Марина Весельська, Довбиш

Likes_news: 
Слухати онлайн