Концерт з нагоди «Дня Перемоги»

Субота, 9 Травень 2015, 0:30:33

У четвер, 7 травня, у Будинку Культури в Довбиші відбувся концерт з нагоди Дня Перемоги. У програмі були заплановані пісні, вірші, які повинні підготувати всіх до найголовнішого – параду Героїв Великої Вітчизняної Війни, який пройде у центрі нашого містечка.

У залі було досить людно. Добре те, що людей цікавлять такі речі та вони з радістю приходять на такі події.

Концерт розпочався піснею «Мамо, не плач», яка була присвячена загиблим на Майдані, у виконанні гурту «Young Space». Після цього всі присутні стали свідками ще декількох пісень, віршів. Найбільше ж усіх вразили танці «Веселих дітей» та «Сучасних дітей», адже після їх виступів у залі ще довго не стихали аплодисменти та схвальні відгуки. Також, слова подяки Ветеранам сказала головний секретар Селищної Ради.

Окремо хочеться відзначити те, як було підготовлено це свято, адже після кожного виступу люди аплодували і було помітно, що концерт подобається всім. Саме це і відмітив нам один з учасників концерту Андрій Шимановський, який сказав наступне: «На мою думку, це був чудовий концерт, добре організований селищною радою. Хочеться подякувати всім організаторам. Також дякуємо за те, що нас запросили виступити на цьому концерті. Хочеться відзначити те, як тепло прийняли нас глядачі. Вважаю, що такі концерти потрібні нашому селищу, а особливо нашим Ветеранам, адже важливо, щоб вони знали про те, що їх пам'ятають».

Тож, все пройшло на високому рівні та всі залишились задоволеними. Чудово те, що у нашому містечку проходять подібні заходи, адже вони потрібні всім нам.

Богдан Кравець (Довбиш)

 

 

 

 

Likes_news: 
Слухати онлайн