Паломники з Житомира прибули поклонитися Марії

Понеділок, 11 Травень 2015, 16:06:29

У четвер, 7 травня, Парафія Божого Милосердя та інші паломники з Житомира та других міст вирушили на зустріч до Матері Божої Фатімської в Довбиш. Ця дорога передбачала певні труднощі, але у всіх паломників жевріла надія та радість у серцях. І ось – перші перепони: ліс та дощ. Але дощ, наче благодать з неба, не зміг зменшити бажання зустрітися з Матір’ю Божою. У паломників у серцях піднялися «прапори радості» завдяки теплу печі та гостинній любові мешканців Болярки, які як завжди пригощають дивовижними млинцями, що надали сили переносити труднощі дороги. І, нарешті, змучені та мокрі паломники потрапили у світлі обійми Нового Заводу, де щирість мешканців допомогла збагнути цінність шляху.

Після двох днів «реколекції у дорозі» паломники прибули перед обличчя Богородиці, яка у Фатімській Фігурі царює в Довбиші. З радістю та великою вдячністю за час паломництва віддали свої молитви в руки Марії та після короткого відпочинку і підкріплення тіла пережили Святу Месу та молитовне чування в санктуарії.

Звершенням паломництва була відпустова Свята Меса у суботу, 9 травня. Подяка о. Віктору Матушевському SAC – нашому провіднику та всім організаторам! До зустрічі на паломницькому шляху в наступному році!

Вікторія Свінціцька (Житомир)

Likes_news: 
Слухати онлайн