Передання Фігури Матері Божої Фатімської для Спільноти Батьків скаутів КСЄ

Четвер, 7 Травень 2015, 22:16:40

У березні минулого року в Довбиш уперше завітали представники Католицького Скаутства Європи (більше інформації про цю спільноту можна отримати на: http://www.fse.in.ua). Після цієї першої презентації у нашій парафії створено декілька гуртків так для хлопців як і дівчат. Ця спільнота набрала популярність серед нашої молоді і створення організації скаутів у нашому містечку було не за горами.

У неділю, 3 травня, за тиждень до нашого Фатімського свята, у Довбиші відбулася ще одна визначна подія. Батьки скаутів зі Львова, які прибули до нас у паломництві поєднаним зі своїми днями зосередження, отримали під час Святої Меси з рук нашого настоятеля – отця Вальдемара копію фігури Матері Божої Фатімської, тієї, що стояла на Майдані Незалежності під час Революції Гідності. Фігурка Марії вирушила в паломництво по таким містам, як Львів, Тернопіль, cialis generique Івано-Франківськ та інші, де буде збирати навколо себе багато родин. Ця ініціатива Спільноти батьків є поєднана з молитвою за мир в нашій Батьківщині.

Також, на завершення Служби Божої наші гості розповіли про те чим для них є спільнота батьків скаутів і чому їх діти є скаутами. Всі стали свідками цікавих свідчень та отримали багато матеріалу для роздумів.

Сподіваємось, що ця подія не залишиться непоміченою і кількість скаутів у нашій парафії неодмінно збільшиться! Також очікуємо, що всі родини, які буде відвідувати Марія у Фатімській фігурі зможуть також колись відвідати нас – завжди запрошуємо!

 

Богдан Кравець (Довбиш) 

Likes_news: 
Слухати онлайн